New Destinations

 

 NewDest BRIT Covers

New Destinations

New Destinations

Kurz anglického jazyka New Destinations je novo upravená verzia anglického kurzu Traveller,
ktorý je jedným z našich najobľúbenejších sérií spolu s tisíckami učiteľov na celom svete.
Úroveň B1 + a B2 boli aktualizované pre Cambridge skúšku FCE v roku 2015.
Tento kurz využíva modernú metodológiu s viac klasickým  prístupom.
Ďalšie úlohy  navyše dávajú učiteľom slobodu používať knihu takým spôsobom, ktorý najlepšie vyhovuje potrebám žiakov.
Od úrovni B1séria  ponúka cvičenia zamerané v štýle skúšky, čo je skvelé na rozvíjanie zručností nevyhnutných pre maturitnú skúšku. 

images Recommended for technical secondary schools

6  BritEdit  IWB

European Flag Icon CEFR: A1-B2

 

Pioneer

Moderná učebnica pre moderný svet

Svet sa rýchlo mení a to aj preto, že sa mení spôsob komunikácie a jazyk, ktoré používame. Pioneer nie je len našou najlepšou a najnovšou učebnicou pre dospelých a stredných škôl, ale je tiež najlepšou učebnicou, ktorá je k dispozícii pre pomoc študentom pripraviť sa pre tento moderný  svet. Samozrejme, že používa najviac prístupy up-to-date v metodike a poskytuje pre učiteľov rôzne možnosti ako ju používať v triede. Autori strávili veľa času vymyslením skutočných životných situácií, v rámci, ktorých by študenti mohli najviac využívať angličtinu, aby sa ubezpečili, že sa študenti naučia jazyk používať v zmysluplnom kontexte. Výsledkom je, že študenti prichádzajú do styku s autentickým materiálom podobného s jazykom a slovnej zásoby, ktorá sa skutočne používa v anglicky hovoriacom svete. Rovnako ako  všetky naše knihy, Pioneer  tiež dodáva plnú podporu učiteľom, aby bol zabezpečený úspešný štúdium jazykov.

 
images  Recommended for grammar schools
 

The English Hub

The English Hub

Špeciálna kniha pre špeciálnych študentov

Nie všetci študenti sú rovnakí a preto nie všetci potrebujú rovnakú učebnicu. Anglická Hub bol špeciálne navrhnutá pre tých študentov, ktorí len potrebujú dosiahnuť stredne pokročilú úroveň B1. Práve to robí Anglickú učebnicu Hub ideálnou voľbou pre odborné školy.  Táto séria obsahuje pre tínedžerov a mladých dospelých 3 úrovne, ktoré budú trvať 120-150vyučovacích hodín. Pri skupinách s obmedzeným počtom vyučovacích hodín, je tiež k dispozícii split-verzia. Integrovaný prístup k štyrom zručnostiam, ktorá sa vzťahuje na gramatiku a slovnú zásobu rovnako, znamená viac zmysluplné úlohy a ďalšie dynamické lekcie. Anglická učebnica Hub je dodávaná s bezplatným on-line materiálom, ktorý možno získať pomocou inteligentného telefónu, tabletu alebo PC.

 

images  Recommended for technical secondary schools