Pioneer

Moderná učebnica pre moderný svet

Svet sa rýchlo mení a to aj preto, že sa mení spôsob komunikácie a jazyk, ktoré používame. Pioneer nie je len našou najlepšou a najnovšou učebnicou pre dospelých a stredných škôl, ale je tiež najlepšou učebnicou, ktorá je k dispozícii pre pomoc študentom pripraviť sa pre tento moderný  svet. Samozrejme, že používa najviac prístupy up-to-date v metodike a poskytuje pre učiteľov rôzne možnosti ako ju používať v triede. Autori strávili veľa času vymyslením skutočných životných situácií, v rámci, ktorých by študenti mohli najviac využívať angličtinu, aby sa ubezpečili, že sa študenti naučia jazyk používať v zmysluplnom kontexte. Výsledkom je, že študenti prichádzajú do styku s autentickým materiálom podobného s jazykom a slovnej zásoby, ktorá sa skutočne používa v anglicky hovoriacom svete. Rovnako ako  všetky naše knihy, Pioneer  tiež dodáva plnú podporu učiteľom, aby bol zabezpečený úspešný štúdium jazykov.

 
images  Approved for secondary schools
 

Traveller Plus

One of our most popular series, enjoyed by thousands of teachers and students all over the world, has been updated, though it still contains the texts, exercises and approach that has made this series so popular. We call it ‘Traveller Plus’, since we have added extras to ensure it still complies with the demands of modern language teaching. This includes digital material for students, like the ELT Platform and videos to consolidate vocabulary and grammar structures. Teachers will especially be pleased with the extra grammar practice in the workbook, which gives them the freedom to practice the grammar structures according to the needs of their students.

 
images  Recommended for secondary schools
 

The English Hub

The English Hub

Špeciálna kniha pre špeciálnych študentov

Nie všetci študenti sú rovnakí a preto nie všetci potrebujú rovnakú učebnicu. Anglická Hub bol špeciálne navrhnutá pre tých študentov, ktorí len potrebujú dosiahnuť stredne pokročilú úroveň B1. Práve to robí Anglickú učebnicu Hub ideálnou voľbou pre odborné školy.  Táto séria obsahuje pre tínedžerov a mladých dospelých 3 úrovne, ktoré budú trvať 120-150vyučovacích hodín. Pri skupinách s obmedzeným počtom vyučovacích hodín, je tiež k dispozícii split-verzia. Integrovaný prístup k štyrom zručnostiam, ktorá sa vzťahuje na gramatiku a slovnú zásobu rovnako, znamená viac zmysluplné úlohy a ďalšie dynamické lekcie. Anglická učebnica Hub je dodávaná s bezplatným on-line materiálom, ktorý možno získať pomocou inteligentného telefónu, tabletu alebo PC.

 

images  Recommended for technical secondary schools